By Şahin Reklam

By Şahin Reklam için kısaca; “Antalya‘da tabela ve reklam konusunda uzmanlaşmış diyebiliriz.”

Bugüne kadar birçok firmaya reklam, tabela ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

2007 yılından beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam, tabela ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

By Şahin Reklam firmasını biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde ya da Antalya‘daki benzer reklam firmalarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

Herşeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. By Şahin Reklam ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

 

yogun-bakim-tabela
dijital-baski