Paslanmaz krom tabela ve krom kutu harf 304 kalite paslanmaz çelik plakaların yapılacak çalışmadaki harf yükseklik ve genişlikleri hesaplanıp lazerde kesilmesi ve kenarlarıda yine aynı şekilde standart 7 cm kalınlığı hesaplanarak (Harf yüksekliğine göre değişir bu ölçü) yanları kutu gibi lehimle dönülüp ayakları montaja hazır halde üretilir. Paslanmaz krom tabela ve krom kutu harf Işıklı olacaksa içlerine led aksamı yerleştirilip kompozit veya duvar zemine montajı rahatlıkla kolay yapılabilen bir malzemedir.

Paslanmaz krom tabelanın Sarı, gümüş gri, aynalı paslanmaz ve siyah gibi 3 farklı paslanmaz çeşidi bulunmaktadır. Müşteri isteği ve tabelanın konumuna göre paslanmazların renkleri belirlenir. Aynı zamanda yapılacak paslanmaz için ışık seçimlerinde paslanmaz renklerine göre uygun seçilmesi gerekmektedir. Genel kullanış bakımından diğer tabelalara göre daha göze hitap eder ve uzun ömürlü tabeladır.

Paslanmaz krom tabela ve krom kutu harf çeşitlerini sunan firmamız, bu kapsamda yüzlerce farklı müşterisine referans olmayı başardı! Sizlere her daim kalitesiyle ön plana çıkan ve kitleler tarafından sevilen ürünleri sunabilme kapsamında çalışan firmamız, dilediğiniz tabela türlerini gözden geçirmenize yardımcı oluyor, buradan çeşit belirlemenize de aracı oluyor. %100 kalitesiyle göz önüne çıkan ve her anlamda kitlelerin ortak tercihi olan ürünlere hemen göz atabilirsiniz.

Bugüne kadar ürettiğimiz ve müşteriler ile buluşturduğumuz tabela çeşitleri ile fark yaratmayı ihmal etmiyoruz. İşletmenizde yer alan bir tabela;

Sizlerin daha dikkat çekici bir ortam hazırlamanıza yardımcı olur.

Bulunduğunuz civarda kitlelere sunduğunuz hizmetlere istinaden bilgileri tabela üzerinden verebilirsiniz.

Kurumsal yapınızı güçlendirir.

Dayanıklı ve kaliteli bir tabela ile ön plana çıkmak mümkündür!

Bu hizmetleri doğrudan ele alabilmeniz ve kaliteli bir firma altyapısı üzerinden sipariş edebilmeniz bakımından 24 saat boyunca bir telefon kadar uzağınızdayız! Teknik kadromuz sizlerin siparişlerini dinliyor, bu noktada yönlendirmeler yapıyor ve isteğinizi tam anlamıyla karşılayabilmek adına kendisini geliştirmeyi ihmal etmiyor. “müşteri memnuniyeti” esaslı çalışan firmamızdan dilediğiniz tabela ürününü sipariş edebilir, hız kesmeden hizmet standartlarını ele alabilirsiniz. Yüzlerce müşteri referansımız ile sizlere bu alanın üstün hizmetlerini sunmaktayız!

Paslanmaz krom tabela ve krom kutu harf ile ilgili bir çok firma ve markaya hizmet veren firmamıza sorularınız için 0.242.340 50 50  – 0.533.920 35 66 numaralı telefon veya info@bysahin.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.