Kutu Harf Tabela

Antalya By Şahin Reklam Tabela Olarak Sizlere Kutu Harf Tabela Üretim Montaj Kurulum Hizmeti Sunuyoruz.

Işıklı tabelalar gün geçtikçe farklı şekillerde sokaklardaki yerini alıyor. Bir adım daha öne geçmek ve farklılıkları ile insanların algısında daha çok yer etmek için farklı şekillerde de üretilen ışıklı tabelaların bir şekli de Kutu Harf Tabelalarıdır. Gerek kullanışlı oluşları gerekse kolay imalat edilebilir olmaları ile kutu harf tabelaları dikkatleri çekmek için ideal bir tabela çeşididir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kutu harf tabelalar birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Fazlaca çeşidi olan tabelalar aşağıdaki listede yer alan çeşitleri ile sıralanmaktadır.

  • Alüminyum Kutu Harf
  • Pleksi Kutu Harf
  • Dekota Kutu Harf
  • Köpük Kutu Harf
  • Prinç Kutu Harf
  • Krom Kutu Harf
  • Fileli Kutu Harf
  • Gold Krom Kutu Harf

Her bir tabelanın farklı özellikleri bulunmaktadır. Bazıları sadece ışıklı veya ışıksız üretilebilirken, bazılarında her iki şekilde de bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Üretimlerinde izlenen yollarda farklılık gösterebilirler ve farklılıkları sayesinde farklı mekanlarda tercih edilebilir olanları bulunmaktadır.

Kullanım Alanları

Kutu harf tabelalar hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz en kullanışlı tabela çeşidi olarak görebilirsiniz. Bu yüzden kullanımlarında şurada kullanmalısınız tarzı bir kesinlik söylenemez. Dükkanlarda özellikle oldukça fazla görebildiğimiz kutu harf tabela çeşitleri, farklı çeşitleri ile her tarza sahip işletmeye uymaktadır. Aynı zamanda ışıklı kutu harf tabelaları da fazla tercih edilmese de hemen hemen her yerde kullanabilir olmaları ile öne çıkıyor.

Paslanmaz Tabela

Bu tarzdaki tabelaların en önemli ve göze çarpan özelliği ise paslanmaz oluşları olarak sayılabilir. Daha uzun ömre sahip olan paslanmaz kutu harf tabelalar, dış ortamın zorlukları karşısında dayanıklılıkları sayesinde uzunca bir süre size hizmet sağlar. Bu tarzdaki tabelalar, krom nikel veya alüminyum ürünlerinden yapılmaktadır.

Alüminyum Tabela Çeşidi

  • Sağlamlık açısından en iyisi olan bu tipteki tabelalar en çok tercih edilen kutu tabela çeşidi olarak sayılabilir. Bu tabelaların üretiminde su geçirmez aydınlatma sistemleri de konulabilir. Konulan bu ışıklar sayesinde kurumun kimliğinde yer alan renk ailelerini de kullanabilme özelliğine kavuşmaktadır. Üretildiği malzemeler ve üretim aşamaları sayesinde paslanmaz ve yüksek dayanaklığa sahip bir kutu harf tabela çeşidi olarak öne çıkmaktadır.

Krom Nikel Tabela Çeşidi

  • Bir diğer üretim malzemesi olan krom ve nikel de paslanmaz kutu harf tabelası üretiminde tercih edilmektedir. Paslanmaz krom nikel seçeneklerinde fileli ve düz olarak iki üretim seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ışıklı olarak da üretilebilen bu tarzdaki paslanmaz kutu harf tabelalar, uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları sayesinde suya dayanıklılık gösterir. Dış ortamda yer alan bu tabelalar özellikle yağmur suyuna karşı oldukça dayanıklıdır.