Kayan Yazı

Kayan yazı tek renk olarak kırmızı, beyaz , yeşil , sarı , mavi şeklinde üretilebilmektedir. Bunun dışında full renk ile tek renge bağımlı kalmayarak dilediğiniz renkte tanıtımınızı yapabilirsiniz. Kayan yazı elektriksel güç tüketimi azdır.

Fabrikasyon kayan yazı üretim atölyemiz ile müşterilerimize düşük arıza oranı , yüksek kalite ve düşük maliyet politikası ile hizmet vermekteyiz.

Tabela ile 80 tabelanın yaptığı işi tek tabelada yaparak hem çevre kirliliğini önlemiş olacak hem düşük elektrik sarfiyatı nedeniyle tasarruf etmiş olacak hemde reklamınızı en doğru ve dikkat cekici şekilde yapmış olacaksınız.

By Şahin Reklam olarak reklamlarınızda sizlerle beraber çalışmaktan onur duyacağız. Birlikte üreteceğimiz fikirlerle reklamcılıkta son noktayı koyalım. Reklamın iyisi kötüsü olmaz değil reklamın en iyisi olmalı çünkü; İşinizdeki ciddiyet müşterilerinize verdiğiniz değer yaptığınız reklamla kendini gösterecektir.

Kendi ifadelerinizle kendi reklamınızı sunma imkanını vermekteyiz. 16 x 32 cm. boyutunda panellerden oluşan tabelalarda farklı renk seçenekleri, yazılarınızı animasyon olarak oynatma şansınız, gif resimler kullanmanız,çokluğu nedeniyle arasında kaybolacağınız yazı fontlarından size en çok hitap eden yazı fontunu seçmeniz, saat ve tarihi göstermeniz, isteğe bağlı olarak ısı ve nem göstermeniz, istediğinz saatte tabelanızı açıp kapamanız, rengini kısıp açmanız , kendi yazılımında bulunan 80 farklı animasyon  programı açarak kampanya, indirim, ürün, fiyat, duyuru ve dikkati çekmek istediğiniz her şeyi yazarak farkı şekillerde oynatma imkanınız vardır. Kısaca  kendi reklamınızı kendiniz gönlünüze göre yapma şansı bulacaksınız.

Bilgisayarda kayan yazı programı ile yapacağınız yüklemeleri flash disk ile tabelanıza yüklemeniz ve on saniye beklemeniz yeterli olacaktır.

Program desteği müşteri isteğine bağlı olarak uzak masa üstü bağlantısı yada telefondan yapılmaktadır.

Ödemelerde nakit olabileceği gibi kredi kartına taksitlendirmede yapılmaktadır.

Ürün garantisi müşterinin isteğine bağlı olarak kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

Sektörde imalatçı firmalar arasında başlayan fiyat rekabeti sayesinde tüketiciler çok uygun fiyatlara kayan yazı sistemlerini satın almaktadır. Fakat unutulmamalıdır ki en uygun fiyata alan her zaman daha karlı olmaz . Uygun fiyat ürün satın almak ne kadar önemli ise kaliteli ürünü uygun fiyata almak daha önemlidir.

Kayan yazı  ile ilgili bir çok firma ve markaya hizmet veren firmamıza sorularınız için 0.242.340 50 50  – 0.533.920 35 66 numaralı telefon veya info@bysahin.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.