Germe Tabela

Germe tabela üzerine dijital baskı uygulanan brandanın dört bir taraftan profil şaseye gerdirilmesi ile tasarımlanmış bir tür tabela çeşididir. Aynı zamanda bu tabela içerisine aydınlatma sistemine sahip olan alüminyum kasa üzerine kapatılarak hazırlanmaktır. Germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan brandanın, profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Firmaların mükemmel bir ürün üretmesi onların tercih edilebilirliğini etkilemez. Bunun için  ürün ve hizmetlerini reklamını en iyi ve etkileyici reklam araçları, ile halka tanıtması gerekmektedir. Günümüzde reklamcılık gösteri  ve tanıtım açısından oldukça önemli bir yere sahip olmuştur. Dolayısı ile de ürün ve hizmetleri  tanıtmak için birbirinden farklı reklam araçları kullanılmıştır. Sektörünüzde  marka ve hizmetinize göre doğru reklam aracını kullanmanız ulaşmak istediğiniz kitleye %100  etkili sonuçlar çıkaracaktır. Eğer kurumsal bir firma sahibiyseniz bir imajınızı hedef kitleye tanıtmak için en iyi reklam aracı arıyorsanız mutlaka germe tabela sistemlerini kullanmalısınız. Hem fiyat bakımından diğer tabela çeşitlerine göre oldukça uygun maliyetli olan germe tabela sistemleri, dijital baskı ile tasarlanmaktadır.

Işıklı yada ışıksız olarak üretilebilmektedir. Ekonomik ve kısa dönemli çözümler için ideal bir seçimdir. Ayrıca Totem Tabelalarda da kullanılan bir tabela sistemidir. Bir alanı kapatmak içinde en uygun tabela çözümlerinden birisidir.

Kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerildikten sonra direkt ışıksız olarak ta monte edilebilir.

Germe Tabela Reklam sektöründe en önemli malzemeler arasına giren tabelalar her ne kadar amacına uygun yapılırsa başarı oranları da o kadar kolay sağlanmaktadır. Doğru ve etkili bir karar vermenizi sağlayacak firma tercihleri de oldukça önemlidir.

Bu nedenle kurumsallaşma yolunda giden ve hedef kitleyi etkilemek isteyen firmalar ışıklı  olanlarını tercih etmektedir.Binanın Neresinde Kullanılır?

Çoğunlukla iş yerlerinizi dış cephenin üst kısımlarına montajı yapılsa da  isteğe göre binanın önüne ya da yolun kenarına da kurulabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapıldığından dolayı yağmur kar rüzgâr ve benzeri gibi doğal dış etkenlerde etkilenmeden uzun yılları ilk günkü görünümü ile güvenle kullanılabilir. Konusunda profesyonel imalat yapan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, sektörüne yıllarını adamış kurumsal firmamızı tercih edebilirsiniz.