Display Ürün Nedir ?

Display Ürünler, taşınabilir sergileme malzemeleri hem iç hem de dış mekan kullanımı için mükemmel ürünlerdir. Ürünlerimiz kurulumda kolaylık sağlar, çok kısa bir süre içerisinde kurulabilir ve kolay taşınabilir. Bununla beraber maksimum etki sağlar, ürünleriniz veya hizmetinizle ilgili müşterilerinize görsel bir şölen sağlar.

Display ürünlerde sunumunuz için bir çok çözüm vardır ve her bütçeye uygun çözümler üretilir. Kapsamlı sergi, markalaşma, satış noktası ve promosyonlar için mükemmel bir taşınabilir görüntü çözümü sunan, kolay montaj, esnek yapılandırmalar ve değiştirilebilir grafik imkanı sunuyoruz.

Örneğin, bir fuara mı katılacaksınız? Toplum karşısında bir etkinlik mi düzenliyorsunuz? Kolay taşınabilir ve kolay kurulan display ürünler ile görsel sunum sistemlerimiz işinizi kolaylaştıracak.

Display Baskı Nedir?

Teknolojik baskı makineleri ile branda(vinil), kağıt, cam, plexi, ahşap seramik… gibi malzemeler üzerine yapılan baskı türüdür.

Display baskı hem kolay basılabilmesi, kalıcı olması ve seri üretimi yapılabilmesi yönüyle tercih edilen bir baskı türüdür. Markanızın ürün veya hizmetlerini kitlelere tanıtırken gerek açık havada gerekse iç mekanlarda şık bir çözüm sunan display ürünler aynı zamanda bir reklam alanı olarak da tanıtım faaliyetlerine büyük ölçüde destek verir.

Örneğin, bir fuar alanında stant olarak broşür dağıtımı için sıradan bir masayı kullanmaktansa firmanın logosunu, ürünün veya hizmetin içeriği, verilmek istenen mesajı, sloganı ve iletişim bilgilerini üzerinde taşıyan göz alıcı bir örümcek masa kitlelerle iletişim konusunda çok daha faydalı olabilir.

Taşınabilir Sistemlerdir

Display ürün olarak üretilen bu sistemler, pratik bir şekilde reklam ve tanıtımlar yapılabilmesi amacıyla taşınabilir olarak tasarlanan ergonomik ürünlerdir.

Firmaların veya markaların toplantı, organizasyon veya sponsorluk gibi etkinliklerinde reklamlarını bulunduğu görsel öğeleri ilgili yerlerde pratik bir şekilde sergileyebilmesi amaçlanır.

Kullanım Alanları

Genellikle fuarlar, ofis içi tanıtım ve bilgilendirme, kaldırım ve orta kaldırımlarda tanıtım, okullar, hastaneler, ürün satışları, araç satış mağazaları, mobilya ve dekorasyon mağazaları, marketler, restoranlar ve tüm küçük esnaf grupları gibi alanlarda kullanımı yaygındır.

Reklam, Tanıtım, bilgilendirme, uyarı amaçlı tüm duyuruları uzun ömürlü çerçeve ve display ürünleriyle kolayca gerçekleştirilebilir.

Display Ürün Çeşitleri

Display Ürünler kullanım alanı ve tasarımlara göre farklı boyutlarda tercih edilebilir..

  • Poster Tutucular
  • Menü Panoları
  • Tanıtım Stanları
  • Broşürlükler
  • Örümcek Stant
  • Ayaklı Cutout
  • Roll up
  • Işıklı Light Box
  • X Banner

Display Ürünler  ile ilgili bir çok firma ve markaya hizmet veren firmamıza sorularınız için 0.242.340 50 50  – 0.533.920 35 66 numaralı telefon veya info@bysahin.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.